BMC kamyon ve otobüs gruplarında yedek parça gruplarında tüm parçalar orijinal olarak depomuzda mevcuttur. BMC Kamyon ve Otobüs yedek parçalarının değişimleri uzman kamyon tamir ustalarımız tarafından hızlı bir şekilde yapılır. Cummins motorunuz için orjinal olmayan yedek parçalardan kaçınınız, aynı kalitede üretilen, motorunuz ile en uyumlu yedek parçalara sahip olmak ve motorunuzu koruyabilmek sizin elinizde.

Bulunduğu sektördeki en son yenilikleri uzman kadrosuyla birleştirerek, müşterilerine maksimum hizmet ve kaliteyi sunmaktır.

Otomotiv sektöründe müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda sektördeki tecrübe ve bilgi birikimimiz ile satış sonrası hizmetle maksimum seviyede beklentileri karşılamaktır. Ülke genelinde otomotiv sektöründe ürün kalitesiyle tanınan, sunduğu hizmet ile marka olmuş, sektördeki kalıcılığını sürekli devam ettiren, güvenilir, lider ve kurumsal bir şirket olmaktır.

Yaptığımız her işte daha iyi ve kaliteli hizmeti ilke edinmek, farklılıklar yaratarak, kalıcı üstünlükler sağlamaktır. Otomotiv yedek parça sektöründe, bünyesindeki markalarla ve geliştirdiği ürünlerle, dünyanın bütün pazarlarına yön veren lider şirket konumuna ulaşmaktır.

BMC Yedek Parçaları • 0312 385 9446 • Servisi 0312 278 1606